Broadlink SP3

Já jsem nejnovější přírůstek do Honzovy domácnosti, malá, ale šikovná zásuvka. A poslouchám na slovo. Ovládám se jedním kliknutím a už jsem se zabydlela v každé používané zásuvce.

Jsem chytrá a spoustu toho umím. Když se Honza vzbudí, už mu zapínám kávovar. Mé druhé já mezitím zapíná toustovač. Když všichni odchází do školky, školy a práce, tak všechno vypnu, protože mám ekologické cítění a Honza má smysl pro svou peněženku. Když se odpoledne celá rodina vrací, tak radostí  všechno zapínám. Jak jde čas a blíží se večer, tak Honzovi pomáhám s výchovou. Dětem prostě ten počítač vypnu, na rozdíl od Honzy se mnou smlouvat nemůžou. Na usnutí dětem posvítím a po půl hodině se vypínám. Na chodbě zůstává zapnuté moje noční světlo, kdyby se děti vydaly na procházku po domácnosti.

Když jede Honza s rodinou na dovolenou, tak si zvesela tu a tam zapnu lampičku, abych se necítila tak osamělá. Díky tomu se Honza nemusí bát zlodějů, pořád jsem doma já a je to vidět.

 

 

Jsem chytrá dálkově ovládaná zásuvka s nočním osvětlením.

Podporuji několik různých časovačů, umím se zapnout i vypnout, nebo třeba náhodně zapínat připojenou lampičku.

Potřebuji Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz (WPA-PSK/WPA2-PSK), když už se jednou připojím, dám o sobě Broadlink sourozencům vědět.

Ovládám se přes mobilní telefon/tablet (Android 4.4+, iOS 7+) a potřebuji aplikaci e-Control od Broadlink, ale mám i tlačítko, kdy mě chtěl někdo zmáčknout.

Díky mobilní aplikaci mě jednoduše vypnete na jedno kliknutí, ať už jste kdekoliv* Nemusíte se už bát, zda jste vypnuli žehličku nebo vařič.

 

 

*online služby nejsou poskytovány společností Domomat s.r.o.. nejedná se o garantovanou službu, její dostupnost a podmínky se řídí samostatným smluvním ujednáním mezi třetí stranou a uživatelem, podmínky nemusí být dostupné v češtině.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení